Audioego LogoNews
EMMAEVO


EMMAEVO
EGGLESTONWORKS
Když byla vyvinuta původní Emma, ​​svět byl svědkem revoluce ve výkonu, kvalitě a hodnotě. Kompletně přepracovaná Emma EVO plní zdánlivě nemožný úkol zlepšit všechny tyto oblasti.

Jako nejlevnější podlahový reproduktor v řadě EgglestonWorks EVO, je Emma výsledkem komplexního výzkumného a vývojového programu, jehož cílem bylo vytvořit řadu cenově dostupných reproduktorů, které si udrží zvukovou a estetickou dokonalost, pro kterou EgglestonWorks dlouho proslulý.

EVOLution ztělesněný v Emmě nejprve vznikl s reproduktorem Viginti Limited Edition a poté v reproduktoru Kiva. Oba tyto reproduktory mají kompletně přepracovanou skříň, vnitřní výztuhy a systémy portů. V souladu s naší tradicí výzkumu a vývoje těží Emma z přesně stejných vylepšení skříně jako mnohem větší reproduktory v řadě.

Skutečným znakem filozofie designu EgglestonWorks je vytvořit absolutně nejlepší reproduktor v jakékoli dané cenové hladině. To může znít logicky – nechce každá společnost vyrábět nejlepší možný reproduktor? — Ale nutnost vyrábět kompletní produktovou řadu často vyvolává obavy, že určitý model může být „příliš dobrý“, mít „příliš mnoho basů“ na svou cenu, a tím ukrást prodeje od jiných modelů. EgglestonWorks toto přesvědčení nesdílí. Naším cílem je, aby každý reproduktor, který vyrábíme, měl absolutně nejlepší výkon, jaký může mít v jakékoli dané cenové hladině. Ve srovnání s mnoha našimi konkurenty nabízí EgglestonWorks malou sérii modelů a každý reproduktor v naší produktové řadě má poskytovat špičkovou kvalitu zvuku v rámci daných parametrů velikosti místnosti, vybavení a rozpočtu.

Emma EVO poskytuje kvalitu a krásu za skutečnou cenu. Poslouchejte a nechte se ohromit!
Vyrobeno v Memphisu, Tennesse, USA. www.egglestonworks.com