Audioego LogoNews
SCOUT II


SCOUT II
VPIINDUSTRIES
Klíčové vlastnosti:

• JMW 9T kuželové raménko

• 1 7/8 " silný hliníkový talíř

• 1 1/8 " silný podstavec z ocele a MDF

• 600 RPM AC synchronní pohonný motor v izolované ocelové skříni

• Hliníkové kuželové nohy s nerezovými kuličkovými hroty

• Solid Delrin Deluxe Record Clamp

• Krásný černý saténový povrch


Specifikace:

Rozměry: 19 "x 14" x 8 "
Talíř Výška: 1 7/8 "
Talíř Hmotnost: 20 liber
Celková hmotnost: 40 liberVPI - Scout II gramofon

Během pouhých pěti let,se stal Scout průmyslovým standardem jako nejlépe hodnocený gramofon na planetě! V roce 2009, jsme však měl za vhodné provézt zásadní změny a vylepšit tento náš nejvíce prodávaný gramofon.

Každý VPI Scout II je dodáván standardně s raménkem 9T JMW! Toto neuvěřitelné raménko má přepracované tělo, které je zúžené a naplněné tlumícím materiálem. Tento revoluční design výrazně snižuje vnitřní rezonanci, dává plný a bohatý zvuk s velkým prostorem, rozlišením a detaily. Navýšení hmotnosti také zlepšuje přenos hlubších basů a napomáhá skvělé kompatibilitě s MC přenoskami.

Pro maximální stabilitu a tlumení, které vždy přináší co nejvěrnější zvuk, je talíř vyroben z 1 7/8 " silného hliníku (6061), který je pevně spojen s tlumící deskou z nemagnetické nerezové oceli (303). Celý kus váží působivých 20 liber! Protože hliník je uzemněn na ocel, prakticky neexistuje problém se statickou elektřinou nebo jiné zvukové degradace.
Podstavec Scoutu je vyroben z 1 1/8 " silné MDF spojené s ocelovým plechem, které dohromady tvoří pevnou, nerezonující základnu. Talíř sedí na masivním pouzdru kuličkového ložiska, hrot je vyroben z kalené hřídele (Rockwell 60). Ložisko je tělu gramofonu upevněno maticí z Delrinu. VPI Scout II nevytváří při rotaci absolutně žádný další zvuk.

AC synchronní motor je ukryt v samostatném ocelovém krytu a pohání talíř řemenem s kulatým průřezem . Tato kombinace vytváří klidný, ale přitom stabilní chod s velmi přesnou rychlostí. Standardně je dodáván s 33 a 45 rpm rychlostí, zatímco 78 rpm rychlost je volitelná.

Vyrobeno v New Jersey, U.S.A.
www.wpiindustries.com