Audioego LogoNews
VIGINTI


VIGINTI
EGGLESTONWORKS
V roce 1997 skupina hudebníků z Memphisu otřásla hifi světem debutem reproduktorů ANDRA. EgglestonWorks v té době nebyl příliš známý, ale Andra to velmi rychle změnila. Necelý rok po svém představení se Andra objevila na obálce časopisu Stereophile – ne jednou, ale dvakrát za 3 měsíce – a získala prestižní ocenění „ Speaker of the Year “ této publikace.

Chvála pro Andry přišla od audiofilů i profesionálů. Legendární masteringový inženýr Bob Ludwig byl prvním, který si koupil pět kusů, aby vybavil své masteringové studio. Ludwig si Andru vybral pro její jasnost a pravdivý charakter spojený s neunavujícím zvukem, díky kterému hodiny práce vypadaly jako minuty.

Během své pozoruhodné životnosti zaznamenala Andra dvě velké designové aktualizace a také řadu drobných vylepšení. Verze Andra II a III zůstaly věrné standardům dokonalosti stanoveným originálem a zároveň posouvají výkon, estetiku a kvalitu sestavení.

Jak oslavíte produkt, jehož 20 let excelence definuje naši společnost? My v EgglestonWorks jsme cítili, že tak důležitý milník si zaslouží být oslaven zcela novým produktem zrozeným z tradice Andra. Viginti, nabízená jako limitovaná edice, byla vyvinuta, aby vzdala hold Andře a navázala na její odkaz.

Viginti – latinsky „dvacet“ – je vyvrcholením 20 let zvukové dokonalosti EgglestonWorks a definuje nejmodernější design reproduktorů. Díky basovému krytu obsahujícímu duální 10” karbonové basové reproduktory a unikátnímu systému štěrbinových portů nechybí autoritativní, snadné a dokonalé basy. Naše osvědčené 6” karbonové středové měniče dodávají Viginti nepřekonatelnou čistotu středního pásma, pro kterou je Andra proslulá. Špičkový Beryillium výškový reproduktor poskytuje rozšířené a detailní výšky s neunavující muzikálností, která je charakteristickým znakem návrhů EgglestonWorks .

Evoluční silueta Viginti , ručně vyrobená v naší vlastní divizi, skrývá nesčetné množství pečlivě tvarovaných a kriticky umístěných vnitřních výztuh, zatímco extravagantní použití hliníku a uhlíkových vláken doplňuje ohromující lak. Výsledek? Viginti není jen jedním ze zvukově nejuspokojivějších dostupných reproduktorů: je také jedním z nejvíce esteticky příjemných!
Dědictví a inovace. Tradice a transformace. Několik let pečlivého vývoje zajišťuje, že limitovaná edice Andra Viginti ctí svou minulost a definuje budoucnost. Strávit trochu času s Viginti ukáže, proč tento pozoruhodný produkt posouvá dědictví reproduktorů Andra.
Navrženo a vyrobeno v Memphisu, Tennesse, USA. www.egglestonworks.com