Audioego LogoNews
MEDIANAS


MEDIANAS
POSPICHAL.IT
Díky produktu medianas můžete převést celou svojí sbírku CD, DVD, Blu-ray nosičů do jediné digitální knihovny.

Medianas jako plně automatizovaný přistroj pro Ripování CD nosičů.¨

Medianas automaticky po vložení CD rozpozná a stáhne k němu z databáze informace o názvu alba interpretovi a jeho čelní obrázek.
Hudba naripovaná přes Medianas je uložena v nejvyšší možné kvalitě ve formátu FLAC, nebo na přání zákazníka ve formátu MP3 popřípadě v obojím najednou.
Medianas je kompletně tiché zařízení, které lze pořídit i s SSD diskem pro ukládání dat.
Pokud máte svojí hudbu na PC, nebo na flashdisku není problém hudbu na Medianas nakopírovat
Hudbu, kterou máte uloženou ve vaší hudební digitální knihovně můžete streamovat do celého domu v té nejvyšší možné kvalitě, která je dokonce kvalitnější něž ze samotného CD nosiče jelikož případné chyby čtení z CD jsou digitálně odstraněny a odpadává největší problém s DVD nosiči a to takzvaný jitter.
Medianas je dodáván ve stříbrné a černé barvě v několika velikostech šasí, podle přání zákazníka a požadovaného úložnému prostoru.

Medianas jako plně automatizovaný přistroj pro Ripování DVD a Blu-ray nosičů.

Medianas automaticky po vložení rozpozná DVD, nebo Blu-ray a stáhne k němu z databáze informace o filmu a jeho čelní obrázek.
Filmy jsou ripovány 1:1 a tudíž je zachována plná kvalita filmu i s úvodním menu.
Medianas je kompletně tiché zařízení, které lze pořídit i s SSD diskem, který obsahuje systém a filmová data jsou následně nahrávána do zálohovaného diskového pole přes počítačovou síť.
Pokud máte svoje filmy na PC, nebo na flashdisku není problém filmy na Medianas nakopírovat
Filmy, které máte uložené ve vaší digitální knihovně můžete streamovat do celého domu v té nejvyšší možné kvalitě k přehrávání filmů slouží extrémně malý přehrávač, který je možné schovat za televizi a ve většině případů je ho možné ovládat přímo ovladačem od televize a dokonce ho i z televize napájet!!
Medianas je dodáván ve stříbrné a černé barvě v několika velikostech šasi, podle přání zákazníka a požadovaného úložnému prostoru.
www.pospichal.it